شرکت تولیدی بازرگانی برگ سبز خودکفا با نام تجاری نوتیاز تولید کننده انواع کودهای ماکرو و میکرو ،تولید خود را متناسب با نیاز خاک های کشور و هدف ارتقاء کمی و کیفی محصولات کشاورزی و اشتغال زایی و توسعه صادرات غیرنفتی و رسیدن به خودکفایی با بومی سازی تکنولوژی های نوین جهانی ،در راستای تولید انواع کودهای ماکرو ،میکرو، پودری و مایع تک عنصره و هورمون های رشد گیاهی در سال ۱۳۹۱ در استان آذربایجان غربی تاسیس گردید.

شرکت برگ سبز خودکفا با اتکا به کشاورزی پیشرفته و مدرن با هدف جلب رضایت مشتریان تحت نظر کارشناسان کنترل کیفی با بالاترین درجه کیفیت و ارائه محصول با کیفیت موفق به اخذ ISO9001 , ISO10002  و ISO14001 شد. همچنین شرکت تولیدی بازرگانی برگ سبز خودکفا به دلیل استقرار در استان آ.غ و هم مرز بودن با کشور ترکیه اقدام به واردات بهترین نوع خاک گلخانه ای اعم از(پیت ماس،کوکوپیت،پرلیت )نموده است.

از برنامه های آتی این شرکت تهیه و واردات بهترین و موثرترین بذر و سموم کشاورزی برای دفع آفات نباتی از کشورهای توسعه یافته در بخش کشارزی می باشد.امید است با عنایت و یاری پروردگار متعال و حمایت هم وطنان عزیز از تولید داخلی بتوانیم بهترین خدمات را در زمینه تولید نهاد های کشاورزی ارائه دهیم.